€ 33,50
Gratis verzending vanaf € 150,00

Clarins Men
Reinigingsgel - Alle huidtypes - 125 ml
Reinigingsgel - Alle huidtypes - 125 ml
€ 33,50
| Artikel | Clarins Men Reinigingsgel 125 ml |
| Merk | Clarins |
| Collectie | Men |
| EAN | 3666057042317 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Reinigingsgel |
| Volume | 125 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Gel |
| Verpakking | Tube |
| Prijs per eenheid | € 26,80 per 100 ml |
