Gratis verzending vanaf € 150,00

Clarins Hydra-Essentiel
Serum - Alle huidtypes - 30 ml
Serum - Alle huidtypes - 30 ml
€ 69,50
| Artikel | Clarins Hydra-Essentiel Serum 30 ml |
| Merk | Clarins |
| Collectie | Hydra-Essentiel |
| EAN | 3666057097959 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Serum |
| Volume | 30 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Serum |
| Verpakking | Flacon |
| Prijs per eenheid | € 231,67 per 100 ml |
