€ 58,00
Gratis verzending vanaf € 150,00

Clarins Extra-Firming
Gezichtslotion - Alle huidtypes - 200 ml
Gezichtslotion - Alle huidtypes - 200 ml
€ 58,00
| Artikel | Clarins Extra-Firming Gezichtslotion 200 ml |
| Merk | Clarins |
| Collectie | Extra-Firming |
| EAN | 3666057263873 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Gezichtslotion |
| Volume | 200 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Lotion |
| Verpakking | Flacon |
| Prijs per eenheid | € 29,00 per 100 ml |
