€ 35,50
Gratis verzending vanaf € 150,00

Clarins Cleansing & Toning
Reinigingsschuim - Droge huid - 150 ml
Reinigingsschuim - Droge huid - 150 ml
€ 35,50
| Artikel | Clarins Cleansing & Toning Reinigingsschuim 150 ml |
| Merk | Clarins |
| Collectie | Cleansing & Toning |
| EAN | 3666057228629 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Reinigingsschuim |
| Volume | 150 ml |
| Huidtype | Droge huid |
| Prijs per eenheid | € 23,67 per 100 ml |
