€ 38,00
Gratis verzending vanaf € 150,00

Clarins After Sun Care
Aftersun masker - Alle huidtypes - 100 ml
Aftersun masker - Alle huidtypes - 100 ml
€ 38,00
| Artikel | Clarins After Sun Care Aftersun masker 100 ml |
| Merk | Clarins |
| Collectie | After Sun Care |
| EAN | 3666057106897 |
| Categorie | Zonverzorging |
| Producttype | Aftersun masker |
| Volume | 100 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Crème |
| Verpakking | Potje |
| Prijs per eenheid | € 38,00 per 100 ml |
