€ 59,00
Gratis verzending vanaf € 150,00

Chloé Chloé
Bodylotion - Alle huidtypes - 200 ml
Bodylotion - Alle huidtypes - 200 ml
€ 59,00
| Artikel | Chloé Chloé Bodylotion 200 ml |
| Merk | Chloé |
| Collectie | Chloé |
| EAN | 0688575201932 |
| Categorie | Lichaamsverzorging |
| Producttype | Bodylotion |
| Volume | 200 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Prijs per eenheid | € 29,50 per 100 ml |
