Gratis verzending vanaf € 150,00
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/f0/4a/54/1739548271/alexandre_j_oriental_enigma_eau_de_parfum_25_ml_1_11zon.png?ts=1739548271)
Alexandre J Art Nouveau Oriental Enigma
Eau de Parfum - 25 ml
Eau de Parfum - 25 ml
€ 150,00
| Artikel | Alexandre J Art Nouveau Oriental Enigma Eau de Parfum 25 ml |
| Merk | Alexandre J |
| Collectie | Art Nouveau Oriental Enigma |
| EAN | 3701278602589 |
| Categorie | Unisex Parfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 25 ml |
| Prijs per eenheid | € 600,00 per 100 ml |
