![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/4a/e4/0d/1738723921/ajmal_rose_wood_unisex_eau_de_parfum_100ml.jpg?ts=1738723921)
Ajmal Rose Wood
Eau de Parfum - 100 ml
Eau de Parfum - 100 ml
€ 175,00
| Artikel | Ajmal Rose Wood Eau de Parfum 100 ml |
| Merk | Ajmal |
| Collectie | Rose Wood |
| EAN | 6293708007776 |
| Categorie | Unisex Parfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 100 ml |
| Prijs per eenheid | € 175,00 per 100 ml |
