Gratis verzending vanaf € 150,00
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/8d/6c/df/1738723928/379x840.jpg?ts=1738723928)
Ajmal Cashmere Musc
Eau de Parfum - 100 ml
Eau de Parfum - 100 ml
€ 122,00
| Artikel | Ajmal Cashmere Musc Eau de Parfum 100 ml |
| Merk | Ajmal |
| Collectie | Cashmere Musc |
| EAN | 6293708012213 |
| Categorie | Unisex Parfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 100 ml |
| Prijs per eenheid | € 122,00 per 100 ml |
