![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/0e/71/b1/1738723932/NB6AzqON380p-w550-h840-t_11zon.png?ts=1738723932)
Ajmal Amber Santal
Eau de Parfum - 100 ml
Eau de Parfum - 100 ml
€ 145,00
| Artikel | Ajmal Amber Santal Eau de Parfum 100 ml |
| Merk | Ajmal |
| Collectie | Amber Santal |
| EAN | 6293708012688 |
| Categorie | Unisex Parfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 100 ml |
| Prijs per eenheid | € 145,00 per 100 ml |
