€ 70,00
€ 98,00
€ 127,00
Voordeligst€ 140,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/3e/46/a4/1751322871/3423222124212_0.jpg?ts=1751322871)
Zadig & Voltaire This is Her! Burning Love
Eau de Parfum - 30 ml
Eau de Parfum - 30 ml
€ 70,00
| Artikel | Zadig & Voltaire This is Her! Burning Love Eau de Parfum 30 ml |
| Merk | Zadig & Voltaire |
| Collectie | This is Her! Burning Love |
| EAN | 3423222124212 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 30 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Geurnoten | Tarwe, Kastanje, Pistache |
| Prijs per eenheid | € 233,33 per 100 ml |
