€ 134,01
Voordeligst€ 175,99
Gratis verzending vanaf € 150,00

Yves Saint Laurent Y for Men
Eau de parfum spray intense - 60 ml
Eau de parfum spray intense - 60 ml
€ 134,01
| Artikel | Yves Saint Laurent Y for Men Eau de parfum spray intense 60 ml |
| Merk | Yves Saint Laurent |
| Collectie | Y for Men |
| EAN | 3614273898461 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Eau de parfum spray intense |
| Volume | 60 ml |
| Geurfamilie | Aromatisch |
| Prijs per eenheid | € 223,35 per 100 ml |
