€ 134,01
Voordeligst€ 175,99
Gratis verzending

Yves Saint Laurent Y for Men
Eau de parfum spray intense - 100 ml
Eau de parfum spray intense - 100 ml
€ 175,99
| Artikel | Yves Saint Laurent Y for Men Eau de parfum spray intense 100 ml |
| Merk | Yves Saint Laurent |
| Collectie | Y for Men |
| EAN | 3614273898478 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Eau de parfum spray intense |
| Volume | 100 ml |
| Geurfamilie | Aromatisch |
| Prijs per eenheid | € 175,99 per 100 ml |
