€ 89,00
€ 129,01
Voordeligst€ 174,00
Gratis verzending

Yves Saint Laurent Libre
Eau de Toilette - 90 ml
Eau de Toilette - 90 ml
€ 174,00
| Artikel | Yves Saint Laurent Libre Eau de Toilette 90 ml |
| Merk | Yves Saint Laurent |
| Collectie | Libre |
| EAN | 3614273321891 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Toilette |
| Volume | 90 ml |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Geurnoten | Bergamot, Lavendel, Mandarijn |
| Prijs per eenheid | € 193,33 per 100 ml |
