€ 151,01
Voordeligst€ 206,99
Gratis verzending

Yves Saint Laurent Black Opium Red
Eau de Parfum - 90 ml
Eau de Parfum - 90 ml
€ 206,99
| Artikel | Yves Saint Laurent Black Opium Red Eau de Parfum 90 ml |
| Merk | Yves Saint Laurent |
| Collectie | Black Opium Red |
| EAN | 3614274076202 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 90 ml |
| Verpakking | Spray |
| Geurfamilie | Oriëntaals |
| Prijs per eenheid | € 229,99 per 100 ml |
