Gratis verzending vanaf € 150,00
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/33/bd/04/1738724193/ted-sparks-body-scrub-tonka-pepper.jpg?ts=1738724193)
Ted Sparks Tonka & Pepper
Bodyscrub - 200 ml
Bodyscrub - 200 ml
€ 10,95
| Artikel | Ted Sparks Tonka & Pepper Bodyscrub 200 ml |
| Merk | Ted Sparks |
| Collectie | Tonka & Pepper |
| EAN | 8720512264968 |
| Categorie | Lichaamsverzorging |
| Producttype | Bodyscrub |
| Volume | 200 ml |
| Texture | Crème |
| Verpakking | Tube |
| Prijs per eenheid | € 5,48 per 100 ml |
