€ 12,95
Gratis verzending vanaf € 150,00

Ted Sparks Tonka & Pepper
Bodycrème - Alle huidtypes - 200 ml
Bodycrème - Alle huidtypes - 200 ml
€ 12,95
| Artikel | Ted Sparks Tonka & Pepper Bodycrème 200 ml |
| Merk | Ted Sparks |
| Collectie | Tonka & Pepper |
| EAN | 8720512264975 |
| Categorie | Lichaamsverzorging |
| Producttype | Bodycrème |
| Volume | 200 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Crème |
| Verpakking | Tube |
| Prijs per eenheid | € 6,48 per 100 ml |
