€ 26,95
€ 39,95
Voordeligst€ 41,95
Gratis verzending vanaf € 150,00
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/a7/42/58/1750372577/ted-sparks-diffuser-xl-bamboo-peony-new-design.jpg?ts=1750372577)
Ted Sparks Bamboo & Peony
Diffuser - 500 ml
Diffuser - 500 ml
€ 41,95
| Artikel | Ted Sparks Bamboo & Peony Diffuser 500 ml |
| Merk | Ted Sparks |
| Collectie | Bamboo & Peony |
| EAN | 8720512270471 |
| Categorie | Interieurparfum |
| Producttype | Diffuser |
| Volume | 500 ml |
| Prijs per eenheid | € 8,39 per 100 ml |
