Pepe Jeans
Addictive For Her
Eau de Parfum - 50 ml
€ 32,95
Voordeligst€ 41,95
Gratis verzending vanaf € 150,00
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/97/ac/04/1752817985/8436611101089_0.png?ts=1752817985)
Pepe Jeans Addictive For Her
Eau de Parfum - 50 ml
Eau de Parfum - 50 ml
€ 32,95
| Artikel | Pepe Jeans Addictive For Her Eau de Parfum 50 ml |
| Merk | Pepe Jeans |
| Collectie | Addictive For Her |
| EAN | 8436611101089 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 50 ml |
| Texture | Vloeibaar |
| Verpakking | Spray |
| Geurfamilie | Bloemig |
| Prijs per eenheid | € 65,90 per 100 ml |
