€ 84,00
Voordeligst€ 112,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/g0/e5/e0/1755582142/3386460153737_0.jpg?ts=1755582142)
Montblanc Explorer Extreme
Parfum - 60 ml
Parfum - 60 ml
€ 84,00
| Artikel | Montblanc Explorer Extreme Parfum 60 ml |
| Merk | Montblanc |
| Collectie | Explorer Extreme |
| EAN | 3386460153737 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Parfum |
| Volume | 60 ml |
| Verpakking | Spray |
| Prijs per eenheid | € 140,00 per 100 ml |
