Living Proof
Triple Bond Complex
Haarserum - 45 ml
€ 19,00
Voordeligst€ 42,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/e8/5e/d2/1754632605/840216931312-3.jpg?ts=1754632605)
Living Proof Triple Bond Complex
Haarserum - 45 ml
Haarserum - 45 ml
€ 42,00
| Artikel | Living Proof Triple Bond Complex Haarserum 45 ml |
| Merk | Living Proof |
| Collectie | Triple Bond Complex |
| EAN | 0840216931312 |
| Categorie | Haarverzorging |
| Producttype | Haarserum |
| Volume | 45 ml |
| Prijs per eenheid | € 93,33 per 100 ml |
