Living Proof
Curl Definer
Haarstyling - 190 ml
€ 19,00
Voordeligst€ 36,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/d3/cd/e5/1754380337/815305025968-2.jpg?ts=1754380337)
Living Proof Curl Definer
Haarstyling - 190 ml
Haarstyling - 190 ml
€ 36,00
| Artikel | Living Proof Curl Definer Haarstyling 190 ml |
| Merk | Living Proof |
| Collectie | Curl Definer |
| EAN | 0815305025968 |
| Categorie | Haarverzorging |
| Producttype | Haarstyling |
| Volume | 190 ml |
| Prijs per eenheid | € 18,95 per 100 ml |
