€ 63,00
Voordeligst€ 85,00
Gratis verzending vanaf € 150,00

Karl Lagerfeld Karl Ikonik Woman
Eau de Parfum - 100 ml
Eau de Parfum - 100 ml
€ 85,00
| Artikel | Karl Lagerfeld Karl Ikonik Woman Eau de Parfum 100 ml |
| Merk | Karl Lagerfeld |
| Collectie | Karl Ikonik Woman |
| EAN | 3386460149822 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 100 ml |
| Prijs per eenheid | € 85,00 per 100 ml |
