Gratis verzending vanaf € 150,00

Joop! Go
Douchegel - Alle huidtypes - 150 ml
Douchegel - Alle huidtypes - 150 ml
€ 17,99
| Artikel | Joop! Go Douchegel 150 ml |
| Merk | Joop! |
| Collectie | Go |
| EAN | 3607348064489 |
| Categorie | Lichaamsverzorging |
| Producttype | Douchegel |
| Volume | 150 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Verpakking | Tube |
| Prijs per eenheid | € 11,99 per 100 ml |
