Gratis verzending vanaf € 150,00
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/f3/f8/40/1751624940/GUERLAIN---Fond-de-teint-de-Teint-Parure-Gold-Mat-0W-Chaud-Dore---35-ml.jpg?ts=1751624940)
Guerlain Parure Gold Skin Matte
Foundation - 35 ml
Foundation - 35 ml
€ 92,04
| Artikel | Guerlain Parure Gold Skin Matte Foundation 0W - Warm |
| Merk | Guerlain |
| Collectie | Parure Gold Skin Matte |
| Kleur | 0W - Warm |
| EAN | 3346470441682 |
| Categorie | Gezichtsmake-up |
| Producttype | Foundation |
| Volume | 35 ml |
| Prijs per eenheid | € 262,97 per 100 ml |
