€ 89,00
€ 124,00
Voordeligst€ 172,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/3f/b0/c5/1754088802/3616305275769.jpg?ts=1754088802)
Gucci Flora Gorgeous Gardenia Intense
Eau de Parfum - 30 ml
Eau de Parfum - 30 ml
€ 89,00
| Artikel | Gucci Flora Gorgeous Gardenia Intense Eau de Parfum 30 ml |
| Merk | Gucci |
| Collectie | Flora Gorgeous Gardenia Intense |
| EAN | 3616305275769 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 30 ml |
| Prijs per eenheid | € 296,67 per 100 ml |
