€ 89,00
€ 124,00
Voordeligst€ 172,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/44/f6/0e/1754088869/3616305275752.jpg?ts=1754088869)
Gucci Flora Gorgeous Gardenia Intense
Eau de parfum spray intense - 50 ml
Eau de parfum spray intense - 50 ml
€ 124,00
| Artikel | Gucci Flora Gorgeous Gardenia Intense Eau de parfum spray intense 50 ml |
| Merk | Gucci |
| Collectie | Flora Gorgeous Gardenia Intense |
| EAN | 3616305275752 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de parfum spray intense |
| Volume | 50 ml |
| Prijs per eenheid | € 248,00 per 100 ml |
