€ 11,30
Voordeligst€ 18,50
Gratis verzending vanaf € 150,00
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/c8/be/de/1744153097/3350900000776_0.jpg?ts=1744153097)
Embryolisse Cleansing
Reinigingswater - Alle huidtypes - 100 ml
Reinigingswater - Alle huidtypes - 100 ml
€ 11,30
| Artikel | Embryolisse Cleansing Reinigingswater 100 ml |
| Merk | Embryolisse |
| Collectie | Cleansing |
| EAN | 3350900000776 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Reinigingswater |
| Volume | 100 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Texture | Lotion |
| Verpakking | Flacon |
| Prijs per eenheid | € 11,30 per 100 ml |
