€ 85,00
Voordeligst€ 125,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/39/f3/a5/1748385150/prd-front-1360134-954x1192_11zon.png?ts=1748385150)
Elie Saab L' Homme
Eau de Parfum - 50 ml
Eau de Parfum - 50 ml
€ 85,00
| Artikel | Elie Saab L' Homme Eau de Parfum 50 ml |
| Merk | Elie Saab |
| Collectie | L' Homme |
| EAN | 7640233342558 |
| Categorie | Herenparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 50 ml |
| Prijs per eenheid | € 170,00 per 100 ml |
