€ 28,00
Gratis verzending vanaf € 150,00

Clinique For Men Specials
Deodorant roll-on (oud) - Alle huidtypes - 75 ml
Deodorant roll-on (oud) - Alle huidtypes - 75 ml
€ 28,00
| Artikel | Clinique For Men Specials Deodorant roll-on (oud) 75 ml |
| Merk | Clinique |
| Collectie | For Men Specials |
| EAN | 0020714131173 |
| Categorie | Lichaamsverzorging |
| Producttype | Deodorant roll-on (oud) |
| Volume | 75 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Prijs per eenheid | € 37,33 per 100 ml |

