€ 83,00
Gratis verzending vanaf € 150,00
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/47/b5/95/1739321651/192333122211.jpg?ts=1739321651)
Clinique Even Better Clinical
Gezichtscrème - Alle huidtypes - 50 ml
Gezichtscrème - Alle huidtypes - 50 ml
€ 83,00
| Artikel | Clinique Even Better Clinical Gezichtscrème 50 ml |
| Merk | Clinique |
| Collectie | Even Better Clinical |
| EAN | 0192333122211 |
| Categorie | Gezichtsverzorging |
| Producttype | Gezichtscrème |
| Volume | 50 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Prijs per eenheid | € 166,00 per 100 ml |

