€ 37,00
Gratis verzending vanaf € 150,00

Clinique Aromatics Elixir
Deodorant roll-on (oud) - Alle huidtypes - 75 ml
Deodorant roll-on (oud) - Alle huidtypes - 75 ml
€ 37,00
| Artikel | Clinique Aromatics Elixir Deodorant roll-on (oud) 75 ml |
| Merk | Clinique |
| Collectie | Aromatics Elixir |
| EAN | 0020714209407 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Deodorant roll-on (oud) |
| Volume | 75 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Geurfamilie | Oriëntaals |
| Prijs per eenheid | € 49,33 per 100 ml |

