€ 45,00
€ 70,00
€ 95,00
Voordeligst€ 135,00
Gratis verzending vanaf € 150,00

Clinique Aromatics Elixir
Eau de Parfum - 25 ml
Eau de Parfum - 25 ml
€ 70,00
| Artikel | Clinique Aromatics Elixir Eau de Parfum 25 ml |
| Merk | Clinique |
| Collectie | Aromatics Elixir |
| EAN | 0020714005887 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 25 ml |
| Geurfamilie | Oriëntaals |
| Prijs per eenheid | € 280,00 per 100 ml |

