€ 95,20
Voordeligst€ 139,95
Gratis verzending vanaf € 150,00

Carolina Herrera 212 VIP
Eau de Parfum - 80 ml
Eau de Parfum - 80 ml
€ 139,95
| Artikel | Carolina Herrera 212 VIP Eau de Parfum 80 ml |
| Merk | Carolina Herrera |
| Collectie | 212 VIP |
| EAN | 8411061711767 |
| Categorie | Damesparfum |
| Producttype | Eau de Parfum |
| Volume | 80 ml |
| Geurfamilie | Oriëntaals |
| Prijs per eenheid | € 174,94 per 100 ml |
