Biotherm Homme
Day Control
Deodorant roll-on (oud) - Alle huidtypes - 75 ml
€ 25,99
Voordeligst€ 25,99
Gratis verzending vanaf € 150,00
![[object Object]](https://cdn.newbeautyhubcdn.com/shopware/production/media/e2/76/bd/1738076585/3367729021028_Front.png?ts=1738076585)
Biotherm Homme Day Control
Deodorant roll-on (oud) - Alle huidtypes - 75 ml
Deodorant roll-on (oud) - Alle huidtypes - 75 ml
€ 25,99
| Artikel | Biotherm Homme Day Control Deodorant roll-on (oud) 75 ml |
| Merk | Biotherm Homme |
| Collectie | Day Control |
| EAN | 3367729021028 |
| Categorie | Lichaamsverzorging |
| Producttype | Deodorant roll-on (oud) |
| Volume | 75 ml |
| Huidtype | Alle huidtypes |
| Prijs per eenheid | € 34,65 per 100 ml |
